Close

Asistence při výběru ERP/CRM/HRM systému

Proč si firmy najímají externího poradce pro výběr systému? V čem může pomoci? Výsledky globálního výzkumu implementací ERP systémů organizace GAO.

Více informací

Enterprise Architektura

Je vaše IT jen nákladových střediskem polykajícím náklady a s nejasnými přínosy? Udělejte z něj tahouna svého „businessu“! V dnešní době se žádná firma bez IT neobejde, výkonné IT může být vaší konkurenční výhodou.

Více informací

eBook „Jak vybrat ERP systém?“

Přes 95 stran praktických informací a postupů, jak dobře vybrat ERP nebo jakýkoli jiný podnikový systém (CRM, HRM, mzdy, TPV …).

Stáhnout e-book

Odborný dohled nad implementací ERP

Jak často implementujete nový ERP systém? Jednou za 8 či 10 let? Máte pro tak rozsáhlý projekt dostatek zkušeností? Nebylo by lepší mít k dispozici odborníka, který plní funkci „stavebního dozoru“?

Více informací

Kdo jsme my a kdo jsou naši zákazníci

Pokud je nám známo, mezi poradci obsluhujícími segment středně velkých firem jsme jediná poradenská firma, ve které pracují bývalí pracovníci špičkových mezinárodních poradenských firem, v našem případě z Accenture, kteří mají osobní implementační zkušenosti s nejkomplexnějším ERP systémem současnosti – se systémem SAP

Jsme nezávislí na jakémkoli dodavateli. V námi organizovaných výběrových řízeních byly vybrány nejrůznější ERP systémy od nejrůznějších dodavatelů, např. JKR Byznys, Abra, Helios, MS Dynamics AX, Karat, Dialog, QAD a další.

Nejčastěji pracujeme pro výrobní, obchodní a spediční firmy v komerční i státní sféře, ale např. v roce 2017 jsme měli štěstí i na projekty v pro nás méně obvyklých odvětvích – Lesy ČR nebo 2. největší personální agentura Randstad atd. 


Důležité články